Wygraj stypendium z firmą Housekeeper

Podjęliśmy decyzję o wsparciu dzieci w pieczy zastępczej poprzez sfinansowanie zajęć dodatkowych, pozalekcyjnych, które pomogą wybranemu dziecku lub dzieciom rozwinąć skrzydła mimo trudnej sytuacji życiowej w jakiej się znalazły. Mamy świadomość, że najłatwiej pomaga się jednorazowo i jest to najbardziej popularna forma pomocy dzieciom wychowującym się np. w placówkach opiekuńczych. Z drugiej strony jedną z największych wartości jest rozwój, stała i regularna praca, poświęcenie, cierpliwe dążenie do celu. Staramy się właśnie tak uprawiać biznes. W naszym rozumieniu, to właśnie takie działania zasługują na wyróżnienie i wsparcie, tam gdzie jest najbardziej potrzebne i przyniesie najlepszy efekt. Ponieważ polski system finansowania pieczy zastępczej przewiduje 'wszystkim po równo', pragniemy pomóc zdolnym dzieciom w rozwijaniu talentów i pracy nad sobą.

Zapraszamy wszystkie dzieci wychowujące się w rodzinach zastępczych lub innej formie pieczy zastępczej, mieszkające na terenie powiatu przemyskiego i miasta Przemyśla do udziału w naszym konkursie.

Wystarczy przygotować dowolną pracę, w dowolnej formie i na dowolnym nośniku. Praca ma przekonać nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy wesprzeć finansowo w rozwijaniu Twojej pasji w następnym roku szkolnym 2023/24.

Spróbuj, może to właśnie na Ciebie czekamy!
Image
Szukasz szybkiej konkretnej informacji?
Zadzwoń: +48 604 241 875

Adres

Firma: Housekeeper Sp. z o.o.

Biuro: ul. Aleksandra Dworskiego 26, Przemyśl 37-700

Dane kontaktowe

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 604 241 875

Polityka prywatności

Strona korzysta z plików cookies. Zobacz dlaczego.

Housekeeper posiada politykę przetwarzania danych.

Ze względu na częste prace w terenie prosimy o wcześniejsze telefoniczne anonsowanie wizyt w naszym biurze.